„PELĖDŽIUKŲ GRUPĖS EDUKACINĖ – PAŽINTINĖ IŠVYKA Į JAUNŲJŲ GAMTININKŲ STOTĮ

Gegužės 11 dieną „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Sandra ir Vaida bei mokytojų padėjėjomis Janina ir Laima vyko į Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą kur dalyvavo edukacinėje – pažintinėje veikloje „Gyvūnijos pasaulyje“. Edukacija vyko „Gyvūnijos sode“. Vaikus pasitiko kalbančioji papūga Kakadu. Jaunųjų gamtininkų stoties edukatorė supažindino vaikus su daugybe egzotinių gyvūnų. Išsamiau papasakojo apie japoniškas pelytes Cini ir Mini, jūrų kiaulytę, barzdotąją agamą, Madagaskaro šnypščiančius tarakonus. Vaikai labai džiaugėsi galėdami stebėti, glostyti, liesti, gyvūnus. Susidomėję įdėmiai klausėsi iš kur kilę gyvūnai, kuo minta, domėjosi gyvūnų pavadinimo kilme. Ugdytiniai turėjo galimybe pamatyti ir paliesti gyvačių, driežų odos išnaras. Sužinojo, jog išnara tai senoji (gyvatės, driežo,  žalčio ir kt.) oda, iš kurios augant išsineriama. Edukatorė vaikus supažindino ir su kitais gyvūnijos sodo gyvūnais graužikais (dekoratyviniais triušiais, jūrų kiaulytėmis, smiltpelėmis, šinšilomis, degu, japoniškomis pelytėmis, laboratorinėmis žiurkėmis, įvairiais žiurkėnais), paukščiais (įvairių rūšių amadinomis, papūgomis), ropliais (agamomis, iguana, Taivano, amūriniu bei kukurūziniu žalčiu, smaugliu, gekonais), vabzdžiais (įvairių rūšių tarakonais, gyvalazdėmis). Po edukacijos vaikai aplankė ir Katinų muziejų. Ten visus pasitiko ir du katinai Irisas, Perlas ir keturios katytės Vanilė, Meilutė, Morka ir Mildutė. Ugdytiniams patiko glostyti katinėlius ir juos stebėti. Apžiūrėję didžiulę katinų skulptūrėlių, paveikslų kolekciją, kad visi norai išsipildytų, užsimerkę glostė akmeninę katino skulptūrą. Iš jaunųjų gamtininkų stoties vaikai  į darželį grįžo linksmi, patyrę daug teigiamų įspūdžių.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS