Pažintis su Paralimpinėmis žaidynėmis!

     2023 m. rugsėjo 14 d. vyko trečioji Olimpinio projekto „Darželiečiai-ateities olimpiečiai“ diena. Jos metu vaikai susipažino su Paralimpinėmis žaidynėmis. Nuo pat ryto vaikai grupėse žiūrėjo filmuką apie šiaulietį-paralimpietį Mindaugą Bilių. Vaikai buvo pakviesti į sporto salę, kurioje juos pasitiko Frygos. Jos supažindino vaikus su olimpinėmis sporto šakomis – rutulio stūmimu ir disko metimu. Bendruomenės nariai bandė patirti paralimpiečių iššūkius, atliko masinę mankštą užmerktomis akimis. Vaikai bandė įveikti įvairias metimo, perdavimo,  ridenimo, ėjimo užduotis užrištomis akimis. Nors užduotys sukėlė nemažai sunkumų, bet šios dienos veiklas vaikai įvertino keldami nykščius į viršų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS