Akcija „NenurašykOpalaikyk“

Kovo 21-ąją namuose, o kovo 22 dieną susirinkę į darželį prisijungėme prie socialinės pedagogės inicijuojamos akcijos „NenurašykOpalaikyk“.  Ši akcija skirta paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną. Akcijos metu mūvėjome skirtingomis kojinėmis taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma. Grupėse vyko diskusija, kas yra toks kitoks. Aiškinomės, kad visi esame panašūs, tačiau ir labai skirtingi: skiriasi mūsų išvaizda, charakteris, pomėgiai ir kt. Dauno sindromą turintys asmenys yra vadinami saulytėmis, todėl tiek vaikučiai iš namų, tiek vaikučiai grupėse su pedagogėmis piešė, spalvino, karpė ir kaip tik sugalvojo kūrė saulytes. Kai kuriose grupėse ugdytiniai spalvino ir margino kojines,  žiūrėjo filmukus apie asmenis, turinčius Dauno sindromą bei naudojo įvairius būdus, kurie padėjo dar labiau pažinti, kas yra žmogus, turintis Dauno sindromą. Dėkojame akcijos organizatorei  Ainai Pocevičienei,   visiems prisidėjusiems prie akcijos ir išreiškusiems palaikymą asmenims, turintiems Dauno sindromą. AČIŪ!

„Nebijokime kitokių žmonių. Mes galime daug ko iš jų išmokti. Jie GALI mūsų gyvenimą nuspalvinti gražiomis spalvomis…“ (L. Ogorodnikienė)

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS