PARODA ,,STEAM RUDENS MEDŽIUOSE“

,,Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Jurgita Navagrudskiene, mokytojomis Aurelija Pelaitiene, Milda Vaškevičiene dalyvavo lopšelio – darželio ,,Žiogelio“ inicijuotoje Šiaulių  miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų ir vaikų kūrybinių darbų parodoje ,,STEAM rudens medžiuose“. Ugdytojos kartu su vaikais sukūrė kūrybinį darbą – koliažą ant drobės ,,Pažinimo ruduo“. Vaikai drobėje štampavo piršteliais, kempinėlėmis ir temperos dažais, klevo, rožių, vyšnių lapais. Rudens medžio atvaizdą dekoravo pistacijos kevalais, makaronais ,,raidelėmis“. Vaikai lavino kūrybiškumą, smulkiąją pirštų motoriką, lytėjimo pojūčius, spalvų, raidžių pažinimą, gebėjo kurti, veikti kartu su bendraamžiais, skaičiavo, dėliojo, grupavo klevo lapus, pistacijų kevalus, makaronų ,,raideles“, kūrė nuostabią rudens koliažo kompoziciją. Kūrybinis darbas – koliažas ,,Pažinimo ruduo“ lapkričio 3-19 dienomis eksponuojamas Šiaulių miesto kūrybinių darbų eksponavimo vitrinoje.