Paroda „Nupiešiu Lietuvą“

            Šiaulių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ nuo 2023 m. vasario 15 d. iki kovo 11 d. buvo eksponuojama Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės narių piešinių paroda „Nupiešiu Lietuvą“. Parodos tikslas – minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ugdyti vaikų tautiškumą, pilietiškumą, kūrybiškumą, mintis ir idėjas išreiškiant piešiniuose bei stiprinti bendradarbiavimą su šeima. Džiaugiamės, kad parodoje dalyvavo visos darželio grupės. Aktyviai prisijungė ir ugdytinių tėveliai bei kiti šeimos nariai, kartu su vaikais nupiešdami parodai „Nupiešiu Lietuvą“ piešinius. Iš viso parodoje buvo eksponuojami 52 piešiniai. Didžiuojamės, kad mus supa tiek daug kūrybingų ir gabių vaikų bei juos ugdančių pedagogų bei tėvelių.

Minint šias dvi valstybės šventes, darželio salę papuošė spalvinga Šiaulių Gytarių progimnazijos mokinių fotografijų paroda „Mūsų Lietuva“.

     Džiaugiamės įvykusiomis parodomis ir kviečiame visus pasigrožėti nuostabiais parodos „Nupiešiu Lietuvą“ dalyvių piešiniais.

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS