Paroda „KURIU, nes darželį MYLIU“,

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ šventinę gimtadienio savaitę vainikavo paskutinis akcentas – didelių sveikinimo atvirukų paroda „KURIU, nes darželį MYLIU“, eksponuojama ant išorinių salės langų. Kiekviena grupė kūrybiškai perteikė sveikinimus darželiui: piešė, aplikavo, dažė, štampavo ir t. t., sudėjo šilčiausias spalvas, emocijas, norus ir troškimus, linkėjo ilgai gyvuoti ir klestėti, būti ta vieta, kur gera, saugu ir skamba vaikų juokas. Organizatoriai taria didelį AČIŪ už nuostabių atvirukų parodą, kuria pasidžiaugti gali visa bendruomenė lapkričio 8-17 dienomis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS