Paroda „Graži ta mūsų Lietuvėlė“

Š. m. kovo 1-31 dienomis visa įstaigos bendruomenė buvo kviečiama aktyviai dalyvauti organizuojamoje fotografijų parodoje „Graži ta mūsų Lietuvėlė“, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Buvo prašoma pasidalinti savo asmeniniuose archyvuose sukauptomis nuotraukomis, kurios iškalbingai pasakotų apie Lietuvos gamtos grožį. Parodos iniciatorės – ikimokyklinio ugdymo mokytojos Neringa Švedienė, Lina Rimkienė ir jų padėjėja Laima Žalienė. Joms noriai talkino ir judesio korekcijos mokytoja Monika Stancevičienė. Darbai buvo eksponuojami įstaigos vidinėse erdvėse, kurios tapo tikra dailės galerija. Organizatorės sulaukė net 106 nuotraukų iš visų Lietuvoje aplankytų vietų. Daugiausia nuotraukų atnešė vaikų tėveliai – per 50, pedagogai – 35, auklėtojų padėjėjos – 11,o administracija – 10. Smagu buvo pasigrožėti jūros, ežerų, upių, miškų, kalvų horizontais, mintimis nukeliauti į vasarą. Ne ką mažiau įspūdingai užfiksuoti ir kiti metų laikai. Džiugu, kad nepamirštas ir mūsų miestas – Šiauliai, jo lankytinos vietos. Nuotraukose  matomi net miško gyvūnai, vienas iš jų – lapė, nepabūgusi apsilankyti ir įstaigos kiemelyje. O kur dar įspūdingi vaizdai nuo apžvalgos bokštų aikštelių, piliakalnių, kopų ir t. t.

Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės narių surengta paroda „iškeliauja“ į Šiaulių „Dermės“ mokyklą. Ir mūsų socialiniai partneriai galės pasidžiaugti gražiais šalies gamtovaizdžiais!

Tariame nuoširdų AČIŪ parodos „Graži ta mūsų Lietuvėlė“ organizatorėms Neringai Švedienei, Linai Rimkienei, Laimai Žalienei ir visai lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei už aktyvų dalyvavimą parodoje ir sudarytą galimybę pasidžiaugti mūsų Tėvyne – LIETUVA.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS