„Pagrandukų“ grupės edukacinė išvyka į Jaunųjų gamtininkų centrą

„Pagrandukų“ gr. ugdytiniai   kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Dalia, Rasa ir mokytojo padėjėja  Danutė,  gegužės 19 d. vyko į Šiaulių  jaunųjų gamtininkų centrą ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Gyvūnijos pasaulis.“ Edukatorė supažindino vaikučius su žiurkėnais, pelytėmis Cini ir Mini, jūrų kiaulytę,  dekoratyviniu  triušiu ir Madakaskaro šnypščiančiais tarakonais. Vaikai džiaugėsi galėję juos paliesti, paglostyti. Klausėsi pasakojimo iš kur kilę gyvūnai, kuo minta, kur jų namai. Aplankė  ir „Gyvūnijos sode“ apsigyvenusius egzotinius gyvūnus: driežus, graužikus, varliagyvius, įvairių spalvų ir dydžių papūgas.  Vaikams labai patiko kalbanti papūga Kakadų. Apsilankėme ir Katinų muziejuje. Čia mus pasitiko gražios pūkuotos katytės, kurios leidosi vaikų glostomos. Čia mes pamatėme didžiulę katinų  statulėlių, paveikslėlių, indų, žaislų kolekciją atkeliavusią iš viso pasaulio.   Iš jaunųjų gamtininkų stoties vaikai į darželį grįžo  linksmi ir patyrę daug linksmų įspūdžių.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS