Orientavimosi varžybos „Ar pažįsti Beržynėlį?“

„Girinukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Aurelija ir neformaliojo ugdymo mokytoja Monika gegužės 19 d. dalyvavo Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų orientavimosi varžybose „Ar pažįsti Beržynėlį?“ Šias varžybas organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Dainelė“.  Šių varžybų tikslas – ugdyti aktyvų, sportišką, sveiką vaiką, diegti olimpinės kultūros pradmenis. Beržynėlio parke susirinko penkios komandos iš Šiaulių lopšelių-darželių. Visos komandos sportiškai pasipuošusios pagal gautą žemėlapį ieškojo vėliavėlių, kuriose turėjo atsižymėti buvimo vietą. Visos komandos Zumbos judesiu paskelbė varžybų pradžią. Labai džiugu kad mūsų komanda taip gerai orientuojasi parke ir gana lengvai surado visus objektus. Varžybų pabaigoje kiekviena komanda gavo nominaciją, mūsų „Girinukai“ buvo paskelbti „Aktyviausia komanda“!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS