Olimpinis projektas „Darželiečiai-ateities olimpiečiai“

2023 m. rugsėjo 12 d. lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko Olimpinio projekto „Darželiečiai-ateities olimpiečiai“ atidarymo šventė. Darželio bendruomenė rikiavosi į eiseną, kurios metu grojant olimpiados himnui, įnešė ir iškėlė olimpinę vėliavą. Olimpiados šventę atidarė lopšelio-darželio direktorė Roberta Jankūnienė, o pavaduotoja ugdymui Jūratė Trepkuvienė pasveikino bendruomenės narius ir vaikams palinkėjo sėkmingo starto. Paryžiaus 2024 olimpinių žaidynių talismanai – Frygos, supažindino su olimpiniais žiedais. Olimpinį atidarymo šokį „Spalvų draugystė“ sušoko sportinių šokių mokyklos „Tandem“ paruošta šokių grupė. Visa bendruomenė įsitraukė į masinę mankštą „Pajudėkime su Frygomis“. Pasibaigus oficialiam atidarymui vaikai grupėse vykdė STEAM veiklas, kurdami bei konstruodami olimpinius žiedus!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS