Olimpinė diena – pažintis su krepšinio sporto šaka!

2023 m. rugsėjo 13 d. vyko Olimpinio projekto „Darželiečiai-ateities olimpiečiai“ antroji diena. Jos metu vaikai susipažino su krepšinio sporto šaka. Nuo pat ryto grupėse žiūrėjo filmuką apie šiaulietį-olimpietį Mindaugą Žukauską. Naudodamiesi Quiver programėle, tobulino metimo į krepšį įgūdžius. Vaikus lauke pasitiko Nikolės iš grupės „Ąžuoliukai“ tėtis-krepšininkas Šarūnas Kulevičius, kuris papasakojo apie krepšinio sporto šaką, pademonstravo krepšinio žaidimo technikas bei visai lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei pravedė masinę mankštą. Už supažindinimą su krepšinio sporto šaka, darželio direktorė Roberta Jankūnienė įteikė tėčiui Šarūnui padėką. Vėliau vaikai, padedant Gytarių progimnazijos 8 klasės mokinėms, išbandė įvairias krepšinio rungtis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS