„Nors ir Tigriukas supyks, nors ir Pagrandukas papyks, mažieji „Žemuogiukai“ savo pyktį tikrai išvarys“

Įpusėjus lapkričiui mažuosius „Žemuogiukus“ aplankė piktasis Pagrandukas. Šįkart užsukdamas į svečius atsinešė ne tik emocijų kubą, bet ir emocijų ratą. Vaikučiai dėmesingai klausėsi, ką reikės padaryti ir atliko užduotėles. Paeiliui vaikai mokėsi atpažinti emocijas: vieni mesdavo emocijų kubą, kiti – sukdavo emocijų rodyklę. Ugdytiniai stebėjo išmestas/išsuktas emocijas ir pabandė jas atkartoti padedami Pagranduko ir socialinės pedagogės. Skirtingas emocijas vaizdavome skirtingai: pvz., linksmas – šypsausi ir mojuoju draugams, bijodamas – išsižioju ir gūžčioju pečiais, piktas – būnu itin susiraukęs ir savo mažais kumštukais kalu į grindis bei kt. Vaikučiai itin stengėsi atkartoti rodomus judesius, išgirstus garsus. Susipažinę su įvairiais jausmais, „Žemuogiukų“ grupės ugdytiniai pastebėjo, kad draugas Pagrandukas pralinksmėjo ir pasiūlė sušokti skambant dainelei („Tigriuko pyktis“). Visi linksmai sušokę ir padainavę išvarėme ne tik Tigriuko, Pagranduko, bet ir savo pyktukus. Mažųjų širdelės buvo kupinos džiaugsmingų ir gerų emocijų.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS