MENINIO SKAITYMO KONKURSAI

 

,,Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Respublikiniuose ikimokyklinio amžiaus vaikų eilėraščių deklamavimo konkursuose: „Tu pati gražiausia, mano Lietuva“, kurį organizavo Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba bei  ,,Lietuva, gėlele žydėki“, kurį organizavo  Marijampolės lopšelis-darželis „Vaivorykštė”. Abu konkursai buvo skiriami Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Visi grupės  ugdytiniai mokėsi raiškiai  deklamuoti lietuvių autorių poezijos kūrinius, kuriuose  atsispindėjo meilė Tėvynei, gamtos grožis. Taip pat išmoko pasakyti eilėraščio autorių ir pavadinimą. Grupėje vyko ugdytinių, kurie dalyvaus konkursuose atranka. Konkurse „Tu pati gražiausia, mano Lietuva“, kurio tikslas-  paįvairinti ugdymo(si) turinį, skatinti domėtis Lietuvos kultūra, literatūra, lavinti vaikų sceninę laikyseną, saviraišką, puoselėti meninio žodžio suvokimą, buvo išrinktas dalyvauti ugdytinis Tautvydas Poškus 4m.  Konkurse ,, Lietuva , gėlele žydėki“, kurio tikslas- padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, skiepyti meilę savo šaliai, kraštui, gimtinei, dalyvavo ugdytinė Aistė Matuzaitė  4m.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS