Lopšelyje – darželyje „Eglutė“ saugaus eismo spektaklis

Lopšelis – darželis „Eglutė“ kartu su AUTOMOKYKLA „Prie vairo“ jau penktus metus vykdo bendrą projektą „Vaikai ir saugus eismas“, siekdami išmokyti vaikus suprasti ir su atsakomybe vykdyti kelių eismo taisykles.

Šį kartą priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vita Tavorienė su „Kleviukų“ grupės ugdytiniais inscenizavo vaidinimą „Atsargiai – mašina“. Taip priešmokyklinukai perteikė savo sukauptas saugaus elgesio gatvėje žinias  jaunesniems darželio draugams. Mažieji vaikai susikaupę stebėjo pamokančias miško žvėrelių istorijas ir kartu mokėsi saugiai žaisti, važinėtis paspirtukais ir dviratukais. Policininkas Amsius  informavo, jog pėstieji tamsoje privalo turėti atšvaitus, kurie tarsi žiburiai padeda vairuotojams juos pastebėti. Vaikai kartu su Šviesoforu prisiminė šviesoforo spalvas, jų reikšmes bei mokėsi teisingai pereiti gatvę. Žiūrovai džiaugėsi akiai mielu reginiu bei apdovanojo jaunuosius aktorius gausiais aplodismentais. Daug gražių pagirimo žodžių po spektaklio išsakė „Kleviukų“ grupės ugdytinių tėveliai. Jie įvertino projekto svarbą ir vaikų saugaus eismo žinias.

Projektas „Vaikai ir saugus eismas“ tęsis iki mokslo metų pabaigos. Sušilus orams priešmokyklinukai vėl tobulins savo praktinius elektromobilių vairavimo įgūdžius darželio teritorijoje. Tikimasi, kad vaikai į mokyklą iškeliaus turėdami ne tik teorinių ir praktinių saugaus elgesio gatvėje žinių, bet ir bus susipažinę su vairavimo kultūra.