Lopšelio-darželio „Eglutė“ 35 veiklos metų minėjimo šventinė savaitė

Lopšelio-darželio „Eglutė“ 35 veiklos metų minėjimo šventinė savaitė tęsiasi. Lapkričio 7 d. (antradienį) organizuota gimtadienio puokščių diena. Visose grupėse įrengtos mobilios kūrybinės dirbtuvėlės: pirštukus miklino,   vaizduotę lavino ne tik vaikučiai, mokytojos, bet ir jų šeimos nariai. Smagiai ir turiningai praleidome dieną kūrybiškų draugų būryje. Gaminome mielas širdžiai smulkmenas ir mėgavomės begale gerų emocijų, visi pasinėrėme į užburiantį kūrybinį procesą.  Patys stebimės, kiek per dieną atlikta kūrybinių darbų!

   Ačiū tėveliams, įstaigos darbuotojams, visiems, dalyvavusiems gimtadienio puokščių dienoje!  Šventė buvo graži, džiaugiamės pabuvę jos dalimi.

    Kviečiame pažiūrėti veiklų akimirkas nuotraukose!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS