Lietuvos valstybės atkūrimo diena lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai – Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osios metinės, kurios buvo iškilmingai paminėtos  vasario 17 dieną  lopšelyje – darželyje „Eglutė“.

Auklėtojos Sandra, Rasa, Žydrūnė ir meninio ugdymo mokytoja Vita sukvietė visą darželio bendruomenę į šventiškai išpuoštą salę, kur vyko šventinis rytmetis, skirtas Lietuvos valstybės  atkūrimo dienai.

 Renginio tikslas – ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, meilę tėvynei, savo kalbai. Akis džiugino tautiniais rūbais pasipuošę ugdytiniai ir renginio vedėjos,  bei geltonai, žaliai, raudonai pasipuošę vaikai, nešini vėliavėlėmis.

Vaikus ypač sužavėjo svečio iš Karinių oro pajėgų vyr. leitenanto Arno Glazausko pristatytas pasakojimas ir video filmas. Karininkas kartu su vaikais įnešė Lietuvos simbolį – trispalvę vėliavą, kartu giedojo Himną.  Supažindino su Lietuvos kariuomene ir pajėgomis: sausumos, oro ir jūros.  Visi vaikučiai nuoširdžiai  dainavo daineles : „Ten ir Aš“, „Čia mano pasaulis“, „Yra šalis – Lietuva“, šoko ratelius „ O Jūs mergaitės, o jūs bernaičiai“, „Pučia vėjas, neša laivą“. Vyresnieji ugdytiniai deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai.

Sulaukta ir svečių iš „Sandoros“ progimnazijos. Tai mokytojos Inos Musteikienes mokiniai Goda ir Rokas, kurie taip pat deklamavo gražius eilėraščius, skirtus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.

Darželio Salėje eksponuojama vaikučių darbelių paroda „Piešiu  gimtinę Lietuvą “. Taip pat ugdytiniai papuošė beržo šakas labai gražiais, trispalviais paukšteliais.

Šventinio rytmečio metu salėje  pleveno trispalvės, aidėjo džiugus vaikų klegesys, veiduose neblėso šypsenos – tokia Lietuvos valstybės atkūrimo šventė buvo mūsų lopšelyje-darželyje ,,Eglutė“.  

Šiandien yra ypatingai svarbu mūsų visų laisvės, nepriklausomybės, vienybės siekis, todėl skatiname vaikus, visą darželio bendruomenę švęsti tokią svarbią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį. Direktorė Roberta Jankūnienė tarė sveikinimo žodį, įteikė padėkas šventės svečiams.

Bendruomenės vardu dar kartą nuoširdžiai sveikiname visus – su Lietuvos valstybės atkūrimo švente. Lai neblėsta siekis kurti tokią nepriklausomą Lietuvą, kurioje augtų laisvos ir drąsios ateities kartos.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS