Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjome aktyviai

      Kovo 11 diena – ypatinga data Lietuvai. Visi piešiniai, darbeliai, dainos ir sportas skirtas paminėti šiai dienai.  Šiais metais ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aurelija ir Monika ragino visus ugdytinius ir auklėtojas išbandyti savo jėgas „kovojant“ įvairiose fizinio aktyvumo veiklose. „Girinukų“ ir „Riešutėlių“ grupių ugdytiniai išbandė savo jėgas ir skaičiavo taškus Trikrepšio aikštelėje, kai ugdytiniai vienu metu žaidžia prie 3 krepšinio lankų. Mažuosius „Ąžuoliukus“ ir „Pelėdžiukus“ mokytojos kvietė į smagias taiklumo estafetes, kuriose šventinę nuotaiką palaikė trispalviai kamuoliukai.  „Kleviukų“ grupės ugdytiniai išbandė didžiųjų kamuolių estafetes, vaikai varžėsi net 3 rungtyse, noras nugalėti buvo labai didžiulis, bet mus vienijo pagarba ir draugiškas žaidimas. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS