Lietuvos mažųjų žaidynių startas!

Startavo 9 metus iš eilės masinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Šiais metais Lietuvos mažųjų žaidynių tikslas ugdyti 1-7m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurto fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Pirmosios pamokėlės metu vaikai su trenere Daiva ir Ąžuolu tobulino ėjimo įgūdį. Stiprino rankų, kojų raumenis ir mokėsi taisyklingai kvėpuoti ėjimo metu. Antroji virtuali pamokėlė vyko kartu su trenere Daiva ir Ąžuolu. Trenerė pamokėlės metu tobulino pusiausvyros įgūdį. Stiprino viso kūno raumenyną ir išbandė atlikti pratimus atsimerkus ir užsimerkus. Šiame projekte dalyvauja visi „Eglutės“ ugdytiniai ir mokytojos. Po mankštų vaikai truputį pavargę, bet linksmi atsisveikina su trenerėmis ir Ąžuolu.