Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Lietuvos mažųjų žaidynių antras etapas – festivalis. „Sauliukų“ grupės ugdytiniai labai mėgsta bendrauti su bendraamžiais. Todėl suorganizavome festivalį su Šiaulių lopšelio – darželio „Žilvitis“ „Berželio“ grupės ugdytiniais. Festivalio tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. Pasipuošę sportine apranga, susitikome zoom platformoje ir dalinomės gerąja patirtimi apie Lietuvos mažųjų žaidynes. Ugdytiniai pristatė ir pamokė draugus mankštos su linksmaisiais balionais. Draugai išbandė įvairius baliono atmušimo būdus, mokėsi vaikščioti ir šuoliuoti su balionu tarp kojų ir vaikščioti kaip krabai. O pabaigai žaidėme linksmą žaidimą „Skraidančio baliono krepšinis“. Smagiai pasportavę, pasikrovę gerų emocijų paskatinome draugus kitais metais kartu dalyvauti Lietuvos mažųjų žaidynėse.