PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“

„Lietuvos mažųjų žaidynės “ jau ir mūsų darželyje! Tai didžiausias Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas, kuris jau tęsiasi VII sezoną. Mūsų lopšelis – darželis pirmus metus dalyvauja šiame projekte. Projekto organizatoriai –  Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekto tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Vasario 2 d. LTMŽ projekto koordinatorės  įstaigoje: mokytojos Monika Stancevičienė  ir Danutė Diliautaitė dalyvavo įvadinėje projekto konferencijoje „Nenustokime judėti“.  VII sezoną iškilmingai pradėjo projekto globėja pirmoji ponia Diana Nausėdienė.  Motyvuojančią ir įkvepiančią kalbą tarė Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šio sezono naujoves ir projekto eigą pristatė RIUPKKA prezidentė Audronė Vizbarienė. Šių metų fizinio aktyvumo projektas puikiai koordinuotas ir apgalvotas iki smulkmenų. Tariame ačiū visai iniciatorių komandai už puikią pirmąją pamoką, bei visas suteiktas rekomendacijas.

Tad pradėkime „Lietuvos mažųjų žaidynės “ ir mūsų darželyje! Pirmąją pamoką rasite čia:  https://www.youtube.com/watch?v=fzrYz-Qc67Q&t=3s

 

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS