Lietuvos mažųjų žaidynės mankštos su lazdelėmis ir smagūs žaidimai sveikoms pėdutėms

Lietuvos mažųjų žaidynės įgavo pagreitį, visos lopšelio darželio grupės su judesio korekcijos mokytoja Monika aktyviai įsitraukė į žaidynių užduotis. Šio projekto metu toliau ugdytiniai mokosi fizinio raštingumo, didina fizinį aktyvumą. Per kovo mėnesį ugdytiniai atliko dar dvi video pamokėles. Pirmoji pamokėlė  „Laikysenos ir judesio korekcijos pratimai su gimnastikos lazdomis“. Pamokėlės metu formuojama taisyklinga laikysena, graži eisena, judesių kultūra.  Laviname ir stipriname silpnas raumenų grupes, nugaros, pečių juostos, pilvo, juosmens, pėdų, plaštakos raumenis. Laviname pusiausvyrą, koordinaciją, taisyklingo kvėpavimo, tempimo ir atsipalaidavimo gebėjimus.

Antroji pamokėlė  „Smagūs žaidimai sveikoms pėdutėms“. Pamokėlė skirta blauzdų ir pėdų raumenų stiprinimui, čiurnos raiščių elastingumui ir pėdos skliauto didinimui. Pamokėlių metu laviname pusiausvyrą, koordinaciją, čiurnos judesius, stipriname blauzdų ir pėdų raumenis, bei čiurnų raiščius.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS