STEAM veikla ,,Lietuvos gimtadienis“

„Ąžuoliukų“ grupės vaikai žino kas yra gimtadienis ir moka jį švęsti. Šįkart gimtadienį švenčia Lietuva. Ne taip paprasta suvokti ir atpažinti Lietuvą kai tau tik treji metai. Ne taip lengva įsiminti, įvardinti tris brangiausias Lietuvos vėliavos spalvas ir jas teisingai išdėlioti bei iškelti trispalvę ant konstruotų, tapytų, aplikuotų ir savaip pagamintų Gedimino pilių. Komandinis darbas, žaidimai šviesos stalu, spalvų eksperimentai, gera nuotaika ir bendradarbiavimas su tėveliais „Ąžuoliukų“ grupės vaikučiams padėjo pasiruošti Lietuvos gimtadienio šventei.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS