Ledo ritulio treniruotė

Rugsėjo 28-30 dienomis lopšelio-darželio „Eglutė“ kiemelyje darėsi ypatingai įdomu, nes atkeliavo Šiaulių ledo ritulio mokyklos „Šaulys“ treneriai su visa įranga. Treneriai ugdytiniams pristatė netradicinę sporto šaką – ledo ritulį. Papasakojo kas yra ledo ritulys ir kaip jis žaidžiamas, parodė vartus, kokie jie mažyčiai! Taip pat ugdytinius papuošė ledo ritulio apranga: šalmais, antkeliais ir pirštinėmis. Treneriai pamokė ugdytinius kaip taisyklingai laikyti ledo ritulio lazdas ir kaip jomis varinėti kamuolį. Ugdytiniai buvo labai sužavėti ir su didžiuliu entuziazmu išbandė naują sporto šaką. Kamuolį aikštelėje varinėti buvo įdomu, bet ganėtinai lengva. Ugdytiniams kilo klausimas ar taip pat lengva būtų kamuolį varinėti ir ant ledo?