Laimėjimas respublikiniame kūrybinių piešinių parodoje-konkurse

             „Ąžuoliukų“ grupės ugdytinė LĖJA MIŠKAUSKAITĖ dalyvavo l/d. „Berželis“ kartu su su „Aušros” muziejumi organizuotoje respublikinėje ugdymo įstaigų virtualioje kūrybinių piešinių parodoje-konkurse „Mano svajonių pavasaris su dviratuku“. Lėjos piešinys surinko 336 patiktukus (daugiausiai) ir užėmė I vietą. Mergaitė apdovanota I vietos diplomu bei specialiu Dviračių muziejaus prizu. Sveikiname Lėją ir linkime pergalių kituose konkursuose.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS