KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI RESPUBLIKINIAME STEAM PROJEKTE „BITĖ – RITĖ“

Lietuviškų tradicijų ir folkloro įtraukimas į ugdymo veiklas šiandienos globalioje visuomenėje yra ypač aktualus. Manome, kad svarbu vaikus ne tik supažindinti su lietuviškos kultūros mažosios tautosakos palikimu, bet ir juos sudominti pasitelkiant smagias ir naudingas užduotis. Todėl kviečiame aktyviai dalyvauti Šiaulių lopšelio darželio „Eglutė“ organizuojamame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte „BITĖ – RITĖ“ ir prisidėti prie lietuviškų tradicijų, paveldo plėtojimo ir populiarinimo.

Projekto trukmė 2022 m. lapkričio 9 d. – 2022 m. gruodžio 7d.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS