KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI RESPUBLIKINĖJE VIRTUALIOJE KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE „GAMINU SVEIKĄ MAISTĄ“

Kiekvienais metais lapkričio 8 dieną minima Europos sveikos mitybos diena, siekiant informuoti Europos Sąjungos gyventojus apie sveikos, subalansuotos mitybos svarbą sveikatai, skatinti visuomenę, ypač vaikus, maitintis sveikai, mažinti neteisingos mitybos sukeliamų susirgimų riziką. Sveika mityba padeda saugoti ir stiprinti sveikatą. Tinkamas maistas yra būtinas vaiko augimui, vystymuisi, gerai sveikatai, fiziniam aktyvumui palaikyti. Sveiki mitybos įpročiai formuojasi jau vaikystėje, todėl ypatingai svarbu juos diegti ir formuoti ankstyvame amžiuje. Kviečiame kartu su vaikais gaminti sveiko maisto patiekalus, užkandžius, arbatas ir dalintis savo patirtimi.

Aktyviai dalyvaukime, dalinkimės patirtimi, formuokime vaikų sveikos gyvensenos nuostatas teisingo maitinimosi aspektu.

Respublikinė virtuali kūrybinių darbų paroda vyks 2022 m. lapkričio 7 d.- 2022 m. lapkričio 30d. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS