KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI

Kviečiame dalyvauti respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų emocinės sveikatos stiprinimo projekte „Mano jausmai – mano draugai“. Projektas skirtas ankstyvojo amžiaus vaikų grupėms, mat kaip tik antrais – trečiais gyvenimo metais vaikai išgyvena, vadinamąja, trejų metų krizę. Tuo laiku stiprėja vaikų savarankiškumas ir tuo pat metu jie susiduria su gausybę emocijų bei jausmų. Mažiems vaikams būna sunku suprasti kas jiems atsitiko, koks jausmas juos aplankė ir ką su tuo jausmu daryti, todėl reikia ieškoti būdų kaip padėti vaikui suprasti ir priimti savo pyktį, nerimą ar baimę. 

Dalinkimės patirtimi apie vaikų emocinės sveikatos stiprinimą.

Projektas vyks nuo 2021 gegužės 1d. iki gegužės 31 d.

Projekto nuostatai.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS