Kūrybinių darbų paroda „Kalėdinė gerumo eglutė“

     Eglė – tai amžinumo simbolis, skatinantis susimąstymą ir viltį. Nuolat žalia eglė parodo, kad ir žvarbiausią dieną galima skleisti gėrį ir šviesą, juk Šv. Kalėdos simbolizuoja šviesos pergalę prieš tamsą.  Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aldona Pateckaitė ir Žydrūnė Baltrukėnienė adventiniu laikotarpiu gruodžio 6 d. – sausio 6 d. kvietė visą lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenę kurti eglutes ir dalyvauti parodoje. Parodos tikslas – skatinti ugdytinius domėtis kalendorinių švenčių papročiais, ugdyti meninius gebėjimus, saviraišką. Džiugu, kad darbelius ugdytiniai kūrė  ne tik su pedagogėmis darželyje, bet ir namuose su tėveliais. Kūrybiniai darbeliai estetiški, spalvingi, įdomūs, atlikti įvairia technika, pasitelkiant STEAM idėjas. Kviečiame pasigrožėti parodos „Kalėdinė gerumo eglutė“ dalyvių darbeliais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS