Kupolinės – Joninės – Rasos

Birželio 23 d. lopšelio-darželio „Eglutė“ kieme pasitikome Kupolines – Jonines – Rasas. Nuo pat ryto, su lauko gėlėmis rankose, į darželį rinkosi visa darželio bendruomenė. Kvepėjo visas darželis gėlių aromatu.
Šventės dalyvius pasveikino darželio direktorė Roberta Jankūnienė, primindama senuosius lietuvių papročius – kad į Kupolinių-Jonų, Rasos šventę reikia ateiti švariai nusiprausus. Visi vaikučiai
plovėsi rankytes švariu vandeniu, kurį iš ąsočio jiems pylė darželio direktorė. Ir darželio kiemelyje prasidėjo vainikų pynimas, Kupolinių puokščių rišimas. Surinkti, surišti žolynai ne tik iš pievų gėlių, bet ir iš vaistingų augalų. Kiekviena grupė parodai paruošė puokštę ir vainiką, taip buvo sukurta didžiulė Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ Kupolinių puokštė. Ir vainikai buvo vienas už kitą didesni ir gražesni!
Nupintu vainiku pasveikinome Jonuką iš „Šermukšniukų“ gr., o vasaros laukų puokštė įteikta gimtadienį švenčiančiai mokytojai padėjėjai Laimai Ž.
Vaistažolių puokštę padovanojome darželio direktorei Robertai, palinkėdami sveikatos, kad susidžiovintų šias vaistažoles ir žiemą gertų sveikatingą arbatą.
Vaikai šoko ratelį „Šoka Jonas”, dainavo vasaros daineles. Linksmai ir labai greitai prabėgo Kupolinių, Joninių, Rasos šventinis rytmetys.
Dėkojame ugdytinių tėveliams, visai darželio bendruomenei už priskintas gėles, nupintus vainikus ir puikią šventinę nuotaiką!
 
 
 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS