Kiškio Valentino paštas

Š. m. vasario 8-12 dienomis visa darželio bendruomenė buvo kviečiama rašyti, piešti, kurti šventinius sveikinimus artėjančios Šv. Valentino dienos proga ir mesti į tam skirtą pašto dėžutę, kurią buvo galima rasti įstaigos vestibiulyje.  Organizatorės, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rimantė Petrauskė ir Neringa Švedienė, šventinį rytmetį džiaugėsi laiškų/atvirukų gausa, išradingumu ir kūrybiškumu. Po pusryčių vaikų laukė smagi staigmena, virtualiai juos sveikino pats kiškutis Valentinas, kurio pagalbininkai – Mylimukai Pa ir Mua šventinį paštą saugiai pristatė į grupes, pasveikino įstaigos kolektyvą simboliniais saldėsiais.  Smagu, kai net ir per karantiną galima pradžiuginti, paskatinti šypsotis ir suvienyti. AČIŪ organizatorėms Neringai, Rimantei ir  visiems dalyvavusiems…

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS