STEAM veikla Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“

Vasario 26 – 27 d. „Kaštoniukų“, „Riešutėlių“, „Pelėdžiukų“ grupėse vyko edukacinė, pažintinė, tiriamoji, praktinė ir ugdomoji veikla „Molio meistrai“. Jos metu vaikai buvo supažindinti su keramikos amatu ir vienu iš populiariausių amatų Lietuvoje – puodininkyste. Edukacijos metu vaikai buvo skatinami tyrinėti molį, jo plastiškumą bei pritaikymo galimybes. Išmokome pagrindinių molio lipdymo etapų: minkymo, formavimo, dekoravimo. Džiaugiamės kūrybiškai bei darbingai praleistu laiku.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS