„Kaštoniukų“ grupės sveikatingumo valandėlė „Aš einu sveikatingumo takeliu“

Paskutinę birželio dieną ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Pelaitienė ir mokytojos padėjėja Birutė Miltinienė „Kaštoniukų“ grupės vaikams organizavo sveikatingumo valandėlę

„Aš einu sveikatingumo takeliu“. Sveikatingumo valandėlės tikslas –vaikščioti basomis Kneipo takeliu per smėlį, akmenukus, kankorėžius, kaštonus, žolę, aktyvinant pėdų receotorius, lavinant sensorinius vaikų įgūdžius, plokščiapėdystės profilaktikai, gerinant vaikų sveikatą, imuninę sistemą, kraujotaką, grūdinant vaikus saule, oru ir vandeniu. Sveikatingumo valandėlės pabaigoje vaikai mėgavosi vandens terapija – galėjo atgaivinti pėdutes vėsiame vandenyje.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS