,,Kaštoniukų” grupės STEAM veikla ,,Boružėlių raidelės”

   Gegužės mėnesį, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Pelaitienė kartu su ,,Kaštoniukų” grupės vaikais, vykdydama ilgalaikį ,,Kaštoniukų” grupės projektą ,,Žaidimų, eksperimentų pasaulyje”, atliko STEAM veiklą ,,Boružėlių raidelės”. Veiklos tikslas – tobulinti sakytinės ir rašytinės kalbos mokėjimus ir įgūdžius. Vaikai kartu su auklėtoja aptarė, kaip atrodo boružėlės, jų spalvas, suskaičiavo ant boružių sparnelių 7 taškelius, klausėsi „Džimbos “ dainelės „Boružėlės metai ant sparnelių”. Nutarę sukurti  boružėlių ugdymo  priemonę raidžių dėlionėms, skaičiavimui, matavimui, vaikai dekoravo temperos dažais graikiško riešuto kevalus, kūrė žaismingas boružėles. Iš boružėlių dėliojo saulutę, įtvirtindami sakytinės, rašytinės kalbos, raidžių pažinimo įgūdžius. Pagal raidžių kontūrus vaikai dėliojo boružėles, „Saulutę”, lavino smulkiosios motorikos įgūdžius, suvokimą, judėjimo krypties pojūtį, domėjimąsi grafiniais simboliais, juos pažįstant ir įvardijant, stiprino rankų judesius ir erdvinį mąstymą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS