„Kaštoniukų“ grupės dalyvavimas Šiaulių miesto Dainų mikrorajono kūrybinių darbų parodoje „Snaigė, kuri nesutirpo delne“

„Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Milda Vaškevičiene ir mokytojo padėjėja Jurgita Navagrudskiene aktyviai įsitraukė į Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“ organizuojamą Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų pedagogų ir vaikų (mokinių), tėvų kūrybinių darbų parodą „Snaigė, kuri nesutirpo delne“. Dirbdami kolektyve sukūrė dvi gražuoles snaiges panaudodami antrines žaliavas – tualetinio popieriaus ritinėlius. Pirmiausia vaikai išsiaiškino, kad jų snaigė bus sudaryta iš 6 simetrinių dalių, skaičiuodami kūrybiškai dėliojo snaigių eskizą, kurį vėliau ištepė lipalo klijais ir apklijavo smulkiais baltos ir žydros spalvos popieriaus gabaliukais. Ugdytiniai mėgavosi STEAM veikla, kūrybiniu procesu, garsiai diskutavo, ieškojo sprendimų, džiaugėsi rezultatu. Antroji snaigė buvo puošiama smulkinto polisterolio gabaliukais. Abi snaigės pavyko labai gražiai, vaikams pasisekė įgyvendinti savo kūrybines idėjas, fantazijas, svajones pasitelkiant netradicines priemones. Šios snaigės buvo pristatytos į Šiaulių miesto viešosios bibliotekos „Saulės“ filialą, kur vasario 9 dieną įvyko parodos „Snaigė, kuri nesutirpo delne“ atidarymas. „Kaštoniukų“ grupės dvi ugdytinės – Adelė Macevičiūtė ir Luknė Pipinytė kartu su mokytoja Milda pristatė savo kurtas snaiges, apžiūrėjo parodoje eksponuojamas kitų dalyvių snaiges, pasidžiaugė, buvo apdovanotos prisiminimo dovanėlėmis ir padėka. Paroda bibliotekoje vyks iki vasario 28 dienos, kviečiame apsilankyti!