„KAŠTONIUKŲ“ GRUPĖ RESPUBLIKINIAME PROJEKTE „ŽAIDIMAI MOKO“

 „Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Aurelija Pelaitiene ir Milda Vaškevičiene spalio mėnesį vykdė respublikinio projekto „Žaidimai moko“ veiklas. Žaidybinėje STEAM veikloje „Kur slepiasi sėklytės?“ vaikai plėtė žinias apie vaisius ir daržoves, pjaustydami rudens gėrybes, susipažino su įvairiomis vaisių ir daržovių sėklomis, jas stebėjo, tyrinėjo per padidinamuosius stiklus, svėrė vaisius svarstyklėmis, įvertino jų svorį, apibūdino vaisių spalvas, dydžius, kiekį, pavadinimus. Iš įvairių vaisių gamino sveikuoliškas vaisių salotas, jas pagardino natūraliu jogurtu. Ragaudami ekologiškus agurkus, pomidorus, obuolius, kriaušes, pipirus, sveikuoliškas vaisių salotas, ugdytiniai išbandė skirtingas rudens gėrybių skonio savybes, plėtė žinias apie sveiką mitybą. Tyrinėdami saulėgrąžų sėklas vaikai jas stebėjo per padidinamuosius stiklus, svėrė, dėliojo saulėgrąžų sėklų sekas. Kūrybinėje meninėje STEAM veikloje „Ežiukai“ vaikai iš plastilino lipdė ežiukus, jų spygliukams panaudojo saulėgrąžų sėklas. Žaidybinėje veikloje „Laiškas Rudenėliui“ piešė akvarelės dažais ant „Paslaptingo laiško“, stebėjo išryškėjusi žodį „Ruduo“. Stebėdami „Paslaptingą laišką“ ant šviesos stalo, vaikai mokėsi perskaityti žodį „Ruduo“. Žaidybinėse veiklose lauko edukacinėse erdvėse ugdytiniai ant klevo lapų rašė savo vardus, prisirikę daugiau klevo lapų, darželio kalno papėdėje iš persimonų, svogūno ir klevo lapų sukūrė „Rudenėlės“ portretą. Žaidybinėje veikloje „Laiškas Rudenėlei“ vaikai susipažino su paštu, paštininko darbu, laiškų įvairove, jų paskirtimi, stebėjo edukacinius filmukus. Iš popieriaus išlankstė laiškų vokus, juos dekoravo, „parašė“ laiškus „Rudenėlei“, juos įmetė į „Kaštoniukų pašto“ dėžę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS