„Kaip galvoti ir jausti?“

Prasidėjus naujiems mokslo metams, rugsėjo mėnesį, 5-ečių „Girinukų“ grupėje pradėjome įgyvendinti socialinių tyrinėtojų programą „Mes – mąstytojai“. Ugdytiniai kartu su grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojomis A. Kliopkiniene ir I. Skrupskelyte bei įstaigos socialine pedagoge A. Pocevičiene nagrinėjo 1 serijos knygelę „Kaip galvoti ir jausti“, kurios pagrindinis veiksmas vyksta klasėje. Vaikai aiškinosi, ką reiškia pažinti savo ir kitų žmonių mintis bei jausmus. Atlikdami skirtingas užduotis išsiaiškino, kad minčių burbulas yra skirtas mintims ir idėjoms saugoti, o debesėlis skirtas minčių įgarsinimui, nes tai yra kalbėjimo burbulas. Ugdytiniai įtvirtino informaciją, kas yra kūno dalys, smegenys, širdis, mintys, jausmai bei kokios jų funkcijos. Džiaugiamės nauja patirtimi!