Judanti klasė 2022 m.

Fizinis aktyvumas – vienas iš veiksnių, darančių teigiamą įtaką žmogaus sveikatai. Apie tai dažnai kalba mokslininkai, nagrinėjantys šią sritį, apie tai visuomenę informuoja ir Pasaulio sveikatos organizacija, kuri fizinio aktyvumo stoką priskiria prie rizikos veiksnių, lemiančių įvairius sveikatos sutrikimus. Iniciatyva „Judanti klasė 2022“ šiais metais su nuostabiu šūkių skirtu Ukrainos vaikams

 „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“.  Šios iniciatyvos tikslas –savanoriškas renginys, skirtas didinti vaikų fizinį aktyvumą ir gerinti bendrą emocinę savijautą. Šioje iniciatyvoje dalyvavo ir mūsų „Girinukų“ grupės ugdytiniai su neformaliojo ugdymo mokytoja Monika ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija. Visą mėnesį ugdytiniai rytą pradėjo su rytine mankšta, šoko, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, dalyvavo orientavimosi varžybose Šiaulių „Beržynėlio“ parke ir dar daug aktyvių veiklų, kurių metu įgyvendino pagrindinį iniciatyvos uždavinį „60+“ vaikai buvo aktyvūs daugiau nei įpratę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS