„Jausmų šaukštukų kelionė namo“

     Sausio 13 dieną „Šermukšniukų“ grupės vaikučiai stiprino savireguliacijos įgūdžius bei įtvirtino  žinias apie spalvas. Socialinė pedagogė Aina vaikams pristatė priemonę „Jausmų šaukštukų kelionė namo“. Vaikai mokėsi paeiliui apibūdinti stiklinių bei šaukštukų nuotaikas, įvardindami ne tik jų emocijas, bet ir veiduko (akyčių ir burnytės spalvas), bandė papasakoti, kada vienaip ar kitaip jaučiasi.  Tik įvardinę ir suradę atitinkamą jausmų stiklinę (namelį) galėdavo šaukštelį įkišti į stiklinę, t. y. padėdavo jausmų šaukšteliui grįžti į namus. Po to mažieji analizavo socialinės pedagogės pristatytą nuotaikų barometrą, kartu bandė įvardinti skirtingas nuotaikas ir jų spalvas, atkartoti emocijas veido mimikomis. Galiausiai kiekvienas vaikas  turėjo galimybę prieiti prie barometro, parodyti jame savo  nuotaiką, įvardinti ne tik nuotaikos pavadinimą, bet ir spalvą bei eilės numerį. Veiklos mažiesiems patiko ir sukėlė  širdelėse smagių, šiltų ir spalvotų emocijų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS