EDUKACINĖ IŠVYKA Į VILNIAUS UNIVERSITETO ŠIAULIŲ AKADEMIJOS STEAM CENTRĄ

2021 metų rugsėjo 24 dieną „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai keliavo į Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos STEAM centrą dalyvauti pažintinėje edukacijoje su bandymu demonstracija „Paslaptingas elektros pasaulis“.   Ugdytiniai susipažino su elektra ir jos nauda žmonėms. Padedami STEAM centro pedagogių „Ąžuoliukai“ mokėsi, kaip įelektrinti kūnus, atliko įvairiausius eksperimentus su balionais: mėgino atskirti druską nuo pipirų, „šokdino“ gyvatėles, gaudė popieriaus gabalėlius, išmoko nukreipti vandens srovę ir bandė „priklijuoti“ balionus ant lubų be klijų. Sužinojo, kad trinant kūnus, jie įsielektrina. Suprato, kad įelektrinti kūnai pasižymi traukos/stūmos savybe. Atsipalaidavimui ugdytiniai išbandė interaktyvią šokių sistemą „iDance“, kur žiūrėdami į monitoriaus ekraną, laiku turėjo spausti atitinkamas rodykles. Šokdami lavino greitą reakciją, pusiausvyrą, dėmesį. Vizito pabaigoje ugdytiniai aptarė ką naujo susižinojo, kas labiausiai patiko ir atsisveikino su STEAM centro pedagogėmis prižadėdami apsilankyti dar kartą. Mažieji mokslininkai grįžo į darželį pasisėmę naujų žinių ir gerų emocijų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS