Išvyka į Šiaulių teniso akademiją

„Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Aurelija ir Monika keliavo į Šiaulių teniso akademiją. Ten vaikai susipažino su lauko teniso žaidimu, mokėsi valdyti raketę ir kamuoliuką. Atliko daugybę įdomių užduočių, kurių metu reikėjo apvaryti kamuolį apie savo kojas, nuvaryti nepametus kamuoliuką per visą teniso aikštelę, išlaikyti teniso kamuoliuką ant raketės ir daug kitų užduočių kurias mums parodė teniso treneris Šarūnas. Taip pat ugdytiniai pamėgino mušinėti teniso kamuoliuką su rakete, bei atmušti kamuoliuką per tinklą. Ši užduotis turbūt labiausiai patiko vaikams, nes visa teniso aikštė skambėjo nuo juoko ir šurmulio. Ir galiausiai vaikų laukė aktyvusis žaidimas  „Bėgu, bėgu – stop“, kurio metu vaikai tobulino greitumą, dėmesingumą ir kantrybę, bet galiausiai nugalėjo visi .  Ačiū Šiaulių teniso akademijai už priėmimą, smagią veiklą vaikams.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS