IŠVYKA Į „GUSTUKO“ PICERIJĄ

Gegužės 30 d. dieną „Šermukšniukų“ grupės ugdytiniai mėgavosi ugdytinės Milanos mamos laimėtu apsilankymu „Gustuko“ picerijoje. Pakartoję gražaus elgesio prie stalo taisykles, vaikai susiruošė į piceriją. Apsilankymo metu ugdytiniai patys tarėsi ir rinkosi kokių picų ir gėrimų norėtų. Vaikai buvo apdovanoti ir šokoladiniais kiaušiniais. Iš picerijos į darželį visi grįžo sotūs, linksmi, patyrę daug teigiamų įspūdžių. Dėkojame „Gustuko“ picerijai už šiltą priėmimą, malonų aptarnavimą ir skanias vaišes!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS