INICIATYVA „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“

      Minint 33 -ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11 -osios – metines, Tarptautinė komisija kartu su Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliu-darželiu organizavo Nacionalinę  pilietiškumo iniciatyvą „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Prie iniciatyvos prisijungė Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos kartu su ugdytiniais. Iniciatyvos tikslas – patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų, prisiminti, kokiomis sąlygomis ir kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė 1990

metais, kaip ji buvo ginama, kaip buvo siekiama jos įtvirtinimo, sustiprinimo ir tarptautinio pripažinimo, paskatinti jaunimą pamąstyti ir padiskutuoti, ką reiškia laisvė ir demokratija, paskatinti supratimą, kad laisvė nėra duotybė – už ją reikia kovoti ir aukotis, ja reikia rūpintis, puoselėti ir dėl jos dirbti kiekvieną dieną, stiprinti pilietinę vienybę ir pasididžiavimą savo valstybe.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS