Grupės „Žiogeliai“ vasara darželyje

Vasarą tinkamas metas vaikams tyrinėti, pažinti, atrasti ir mokytis. Lauke vaikai jaučiasi daug laisviau nei uždaroje erdvėje ir turi neribotų galimybių stebėti bei tyrinėti savo aplinką. Labai smagi veikla  buvo piešti savo svajonę,  ant gruoblėto tapeto. Spalvos labai gražiai liejosi, darbeliai gavosi labai gražūs, unikalūs. Ugdytinius  labai įtraukė eksperimentas „Skruzdėlyčių takas“ – ant popieriaus lapo su saldžiu vandeniu nupieštame takelyje rinkosi ne tik skruzdėlytės, bet ir kiti vabaliukai. Tai vaikus labai sudomino ir sukėlė daug džiugių emocijų. Padidinamuoju stiklu jie stebėjo vabaliukus, skaičiavo kiek turi kojyčių, kokios yra spalvos. Taip pat  vaikučiai pabuvojo ir mažaisiais daržo ekspertais. Stebėjo, kaip auga braškės, prieskoniniai augalai. Kaip vasara be vandens, todėl ugdytiniai su mokytojų pagalbą pasidarė upelį, kuriame plukdė laivelius. Aiškinosi kodėl laiveliai neskęsta, iš ko jie yra padaryti, kodėl vienoje upelio vietoje yra daug vandens, o kitoje mažai.

Vasara suteikia galimybių ne tik stebėti, bet ir kurti. Gamtoje stebėta ir rasta medžiaga skatina kūrybiškumą, teikia peno vaizduotei. Mažųjų žemės gyventojų pasaulis vaikams artimas ir pažįstamas. Todėl  vaikučiai prisiminę vabalų įvairovę bei išvaizdą ir pasiėmę mažųjų tyrinėtojų rinkinius leidosi į vabaliukų paieškas. Nebuvo lengva rasti, bet rado skruzdėlių, musių, boružėlę ir tuščią sraigės namelį, kuris tapo laikinais boružėlės namais. Ši veikla visada vaikus įtraukia ir palieka pačius tikriausius ir geriausius potyrius.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS