GRUPĖS „SKRUZDĖLIUKAI“ EDUKACINĖ IŠVYKA Į „RAIBĄ PLUNKSNĄ“

Grupės „Skruzdėliukai“ ugdytiniai, lydimi mokytojos Alos Bagūnienės, socialinės pedagogės Jurgitos Valentukonienės, mokytojos padėjėjos Daivos Rubštaitienės apsilankė veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ūkyje „Raiba plunksna“. Šios edukacinės išvykos metu vaikai turėjo galimybę artimai susipažinti su įvairiomis gyvūnų rūšimis. Apie gyvūnų įvairovę ir jų gyvenimo būdą vaikams pasakojo zoo „Raiba Plunksna“ darbuotoja, pateikdama informaciją suprantamu ir įdomiu būdu. Vaikai galėjo glostyti miniatiūrines pelytes, žiurkes, šinšilas, jūrų kiaulytes ir triušius, taip pat matė ožkas ir avis. Vaikai turėjo progą maitinti gyvūnus, kas suteikė jiems ne tik džiaugsmo, bet ir mokė rūpestingumo bei atsakomybės. Be to, mažieji lankytojai susipažino su įspūdingais paukščiais, tokiais kaip povai, stručiai ir dekoratyviniai paukščiai. Vaikus nustebino paukščių įvairovė ir gausa, stebėtasi paukščių plunksnų grožiu, jų dydžiu, spalvingumu, gyvūnėlių draugiškumu juos glostant ir maitinant. Didžiausią įspūdį paliko aukščiausias paukštis – strutis ir gražuolis povas.

Ši išvyka suteikė vaikams ne tik žinių apie gyvūnus, bet ir skatino jų smalsumą bei meilę gamtai. Veikla buvo pritaikyta mažiesiems tyrinėtojams, leidžiant jiems mokytis per tiesioginę patirtį ir sąveiką su gyvūnais. Tai buvo nuostabi galimybė vaikams praleisti laiką gamtoje, lavinti socialinius įgūdžius ir įgyti naujų žinių bei patirčių.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS