„Girinukų“ gr. savireguliacijos ir savikontrolės projektas „Aš ir mano emocijos“

Mes „Girinukai“ esame penkiamečiai, tad šiame amžiuje mes jau galime reikšti jausmus, nors mums gali prireikti pagalbos ir laiko atpažinti ir kalbėti apie tokias sudėtingas emocijas kaip nusivylimas ar pavydas. Mes taip pat daug geriau kontroliuojame savo jausmus ir galime sulaukti mažiau netikėtų pykčio ir liūdesio protrūkių. Visą savaitę mes mokėmės, kaip atpažinti pagrindines emocijas, tokias kaip: pyktis, liūdesys, džiaugsmas. Kalbėjome, kaip reikia elgtis pasirodžius vis skirtingai emocijai. Kaip išprašyti pyktį bei kaip likti ramiam sudėtingoje ar mums nepatinkančioje situacijoje. Tam, kad geriau visą tai suprastumėme tyrinėjome savo veido mimikas veidrodyje. Be to žiūrėjome įvairius edukacinius filmukus. Kad būtų įdomiau kūrėme kino teatrą ir įdėmiai žiūrėjome filmuką „Išvirkščias pasaulis“. Filmuko eigoje buvome supažindinami su pagrindinėmis emocijomis. Po filmuko aptarėme, kokias emocijas mes matėme bei kokie veiksmai jas sukelia. Kad išliktume ramūs įvairiose situacijose praktikavome žaidimus su susitarimais. Visi kartu žaidėme įvairius stalo žaidimus, o lauke nepamiršome ir savo mėgstamų žaidimų, kurių metu mes stengėmės išlikti ramūs ir kantriai išlaukti savo eilės.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS