Futbolo festivalis

Gegužės 6 d. į Šiaulių Gytarių dirbtinės dangos stadioną buvo suburta 100 ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių į „Futbolo festivalį“, skirtą paminėti Lietuvos Futbolo 100 – metį. Šio festivalio tikslas – suteikti vaikams kuo daugiau teigiamų emocijų, sudominti vaikus futbolo žaidimu ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų „Ąžuoliukų“ grupės rinktinė komanda su mokytoja Vita Tavoriene ir neformaliojo ugdymo mokytoja Monika Stancevičiene. Vaikai kartu su tigriuku linksmai šoko, darė apšilimo pratimus ir atliko įvairiausias futbolo trenerių sugalvotas užduotis.  Už puikų dalyvavimą po visų užduočių vaikus apdovanojo medaliais ir atminimo dovanėlėmis.

Ačiū labai organizatoriams: Futbolo federacijai, Šiaulių futbolo akademijai ir Respublikinei ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijai už pakvietimą į „Futbolo festivalį“ .