„Futboliuko“ veikla sausio mėnesį

Sausio mėnesį grupių „Bitutės“, „Ežiukai“ ir „Kleviukai“ vaikai toliau tęsė kelionę „Futboliuko“ projekte. Vaikai ne tik atliko smagias sausio mėnesio užduotis „Futboliuko“ knygelėje, bet ir išmoko kontroliuoti kamuolį , atlikdami tris skirtingus pratimus. Žinoma, kaip be interaktyvių ir vaikų itin mėgiamų užduočių – šį mėnesį vaikai jas taip pat itin noriai atliko. Į projektą taip pat buvo įtrauktas ir bendradarbiavimas su vaikučių šeimomis: vaikai, kartu su tėveliais kūrė ir atnešė pačių išradingai sukonstruotus futbolo stadiono, futbolo taurės, futbolo kamuolio maketus. Darželio salėje buvo padaryta graži futbolo atributikos paroda, kuria visi norintys galėjo pasigrožėti ir pasidžiaugti. Sausio mėnuo buvo kupinas džiugių emocijų ir naujų atradimų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS