Futboliuko metai

Lietuvos masino futbolo asociacija jau ketvirtus metus ikimokyklinio ugdymo įstaigas džiugina masiniu projektu „Futboliukas“.  Kiekvieną kelionės mėnesį Jūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Šiais mokslo metais futboliuko užsiėmimuose dalyvavo „Ąžuoliukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Ežiukų – spygliukų“ grupės su neformaliojo ugdymo mokytoja ir grupių mokytojomis. Per visus metus ugdytiniai tobulino varymo, spyrimo perdavimo technikas. Atliko begalias nuostabių užduočių, susipažino su Šiaulių futbolo akademijos treneriu Mindaugu kuris pravedė įdomių žaidimų su futbolo elementais. Taip pat susitikome Šiaulių Gytarių dirbtinės dangos stadione su draugais iš Šiaulių rajono, Kuršėnų lopšelio – darželio „Eglutės“ ir žaidėme draugiškas rungtynes. Bei dalyvavome „Futbolo festivalyje“ kuriame dalyvavo 10 darželių iš Šiaulių. Futbolas ugdytiniams labai patiko, daug gerų emocijų ir aktyviai praleisto laiko su projektu „Futboliukas“.