FIZINIO AKTYVUMO RENGINYS – „SPORTAS SVEIKATA”

Zuikis sveikuolis pakvietė Šermukšniukų, Riešutėlių bei Girinukų grupių vaikus sudalyvauti rytmetyje “Sportas sveikata”, kurio tikslas – didinti vaikų fizinį aktyvumą. Kalbėjomės su mažaisiais kokia yra sporto nauda augančiam vaiko organizmui, kokių pasyvių veiklų reikėtų vengti. Diskutavome kokias sporto šakas mažieji žino. Vaikai su užsidegimu dalijosi mintimis kokiais sportininkais svajoja būti užaugę! Tad galiu teigti, jog ateityje tikrai turėsime daug perspektyvių dviratininkų ir krepšininkų! Galiausiai zuikis pasiteiravo vaikų ar jie kas rytą daro mankštą ir pakvietė kartu pasimankštinti, nes mankšta – labai svarbi dienos dalis! Sportuojant netrūko vaikiškos energijos, gerų emocijų ir juoko!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS