FIZINIO AKTYVUMO RENGINYS „JUDUMO SAVAITĖ“

 

Europus Judumo savaitės akcija gyvuoja jau per 20 metų. Jos tikslas – tenkinti vaikų natūralų poreikį judėti ir skatinti visus naudoti gamtą tausojančias transporto priemones.  Šios savaitės metu ir mūsų lopšelyje darželyje vyko judumą skatinačios akcijos, kurias organizavo mokytoja Ž. Baltrukėnienė ir M. Stancevičienė. Pirmiausia buvo paskelbta žygių diena, kurios metu „Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis keliavo į ne trumpesnį, nei 3 km žygį. Ugdytiniai nukeliavo iki Beržynėlio parko, čia atliko smagias užduotis, žaidimus, estafetes ir išvaikščiojo visais Beržynėlio parko takeliais. Sekančią dieną darželyje buvo paskelbta akcija „Apibėk darželį“. Šioje akcijoje dalyvavo labai daug darželio grupių. O Judumo savaitę vainikavo „Diena be automobilio“. Nuo ryto ugdytinius darželio kiemelyje pasitiko linksma muzika ir ant paspirtuko stovinti Piratė. Vaikai atkeliavo su papuoštomis bemotorėmis transporto priemonėmis. O dienos metu Piratė su socialiniais partneriais iš Šiaulių „Gytarių“ mokyklos kvietė visą darželio bendruomenę smagiai pasportuoti ir atlikti įvairias aktyvias užduotis ir skatinti judumą kasdienėje veikloje.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS